سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیكنان ما نباید با پیروزی برابر استقلال در دربی تهران مغرور شوند. علی دایی در خصوص پیروزی 2 بر یك در دربی 68 اظهار داشت:بازیكنان ما نباید دچار غرور شوند و در بازی‌های آینده تلاش بیشتری انجام دهند.

وی ادامه داد: بعد از مدت‌ها در فوتبال آرامش پیدا كردم. پس از دربی توانستم به راحتی بخوابم و مدت‌ها بود كه چنین آرامشی را تجربه نكرده بودم. این پیروزی روحیه جدیدی را به بازیكنان تزریق كرد. بسیار خوشحال هستم كه تمام مردم ایران از این نتیجه راضی بودند و حتی كمیته انضباطی نیز خوشحال بود.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان كرد: هدف ما صعود به لیگ قهرمانان آسیا است و نیم نگاهی نیز به رتبه‌های بالاتر خواهیم داشت. هیچ بازیكنی حق ندارد احساس آرامش و كم‌كاری كند. ما هم‌اكنون در اول راه قرار داریم و باید تلاش بیشتری انجام دهیم.
دایی عنوان كرد: در بازی‌های آینده نیز بازیكنان باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا حریفان را مغلوب كنیم. باید از فرصت‌های خود بهتر استفاده كنیم و به راحتی آنها را هدر ندهیم. امیدوارم در بازی‌های آینده نیز پیروز میدان باشیم.
وی در مورد نیمكت‌نشینی میثم بائو و اشپیتیم آرفی و نارضایتی آنها تأكید كرد: بازیكنان باید شایستگی خود را در تمرینات تیم نشان دهند و نمی‌توان با حرف زدن در تركیب تیم قرار گرفت. باید تلاش خود را بیشتر كنند. 8 بازی تا پایان فصل داریم و همه شانس قرار گرفتن در تركیب را دارند. هیچ كس نباید از مبارزه و رقابت بترسد.

www.iriff.mihanblog.com